| Ονομασία του προϊόντος | Κρατητήρια από χάλυβα με ανυψωτικό |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
| Τύπος συνδέσμου δέσμης | Σφραγισμένο νίβτο με ασφαλές σφράγισμα |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Συστατικά | Στήλη+βάση +βράχνη+εγκαταστάσεις |
| Υλικό | Κάντιλιβερ Ραλτ Ρέικ |
|---|---|
| Ονομασία | Σωλήνες, ξύλο, πλάκες, σωλήνες χάλυβα, κατασκευαστικά υλικά |
| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Εφαρμογή | Σωλήνες, ξύλο, πλάκες, σωλήνες χάλυβα, κατασκευαστικά υλικά |
| Ονομασία του προϊόντος | Προσαρμόσιμο ράφι αποθεμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 100 kg-200 kg/στρώμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Που ντύνεται σκόνη/που γαλβανίζεται |
| Εγκατάσταση | Εύκολη συναρμολόγηση και αποσύνθεση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Ονομασία | Φαλακτοκομικά ράφια για παλέτες |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Δυνατότητα βάρους | μέγιστο 1500 kg/παλέτα |
| Δυνατότητα βάρους | ≥ 800 kg/εξαρτήμα |
|---|---|
| Κρεβάτι για συρτάρια | Ρυθμίσιμο |
| Τυποποιημένο μέγεθος | Δοκιμαστικό μέγεθος |
| Χρώμα | Σύστημα RAL / Μπλε, πορτοκαλί ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία από τη διάβρωση |
| Ονομασία του προϊόντος | Συστήματα ράφων αποθεμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 100 kg-200 kg/στρώμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Που ντύνεται σκόνη/που γαλβανίζεται |
| Εγκατάσταση | Εύκολη συναρμολόγηση και αποσύνθεση |
| Ονομασία του προϊόντος | Ιδέες για ράφια παλέτας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 100 kg-200 kg/στρώμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Που ντύνεται σκόνη/που γαλβανίζεται |
| Εγκατάσταση | Εύκολη συναρμολόγηση και αποσύνθεση |
| Άρθρο | βαρέων καθηκόντων ράφια αποθήκευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | ράφια αποθήκης, ράφι καταστήματος |
| Features | Adjustable, Durable, Easy To Assemble |
|---|---|
| Type | Industrial Rack Shelving |
| Application | Industrial, Commercial, Retail |
| Ειδικότητα | Προστασία διάβρωσης, διευθετήσιμη |
| Height | 1500-11000mm |
| Υλικό | Χάλυβα, SS400 A36 Q235 κλπ. |
|---|---|
| Χρήση | Σύστημα αποθήκευσης αποθήκης |
| Στυλ | Ρυθμιζόμενο ύψος ράφι |
| Χωρητικότητα βάρους | 90kg-190kg/στρώμα |
| Χαρακτηριστικό | Σθεναρό, ανθεκτικό, εύκολο στη συναρμολόγηση |