| Ονομασία του προϊόντος | Πρόβολη σχάρα |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
| Τύπος συνδέσμου δέσμης | Σφραγισμένο νίβτο με ασφαλές σφράγισμα |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Συστατικά | Στήλη+βάση +βράχνη+εγκαταστάσεις |
| Ονομασία | Βιομηχανικά ράφια αποθήκευσης μετάλλων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235B |
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Δομή | Συγκεντρωμένα |
| Τύπος | Εφοδιασμός με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Χρήση | Βιομηχανικός |
|---|---|
| Σχέδιο | Ανοικτά ράφια |
| Κλίμακα | βαρέων καθηκόντων cantilever βασανισμός |
| Βάρος | βαρύς |
| Μέγεθος | Προσαρμόσιμος |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλικά ράφια αποθήκευσης βαρέων χρήσεων |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένα |
| Δομή | συγκεντρώνουν |
| Τύπος | Ράφι παλετών |
| Ονομασία | Βιομηχανικά ράφια αποθήκευσης |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | Ράφι παλετών |
| Άρθρο | βαρέων καθηκόντων ράφια αποθήκευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | ράφια αποθήκης, ράφι καταστήματος |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Άρθρο | Συστήματα ράφους σε ανεξάρτητο επίπεδο |
| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
| Δυναμικότητα | 500 kg/χέρι |
| Χρήση | Αποθήκη |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεταλλικά ράφια βαρέων χρήσεων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δυναμικότητα | 1000-4500 kg/παλέτα |
| Σχήμα | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
|---|---|
| Ονομασία | Βιομηχανικά ράφια |
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | ράφια αποθήκης, ράφι καταστήματος |
| Ονομασία | Υψηλής χωρητικότητας ατσάλινες παλέτες |
|---|---|
| Εγγύηση προϊόντος | 1 έτος |
| ζωή του προϊόντος στο ράφι προϊόντων | έως 3 έως 5 έτη έναντι της ορθής διαβίβασης |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός, αποθήκη εμπορευμάτων, διοικητικές μέριμνες κ.λπ. |
| Τελείωσε. | Ζάχαρη, ζεστή ζάχαρη ή επίστρωση σκόνης |