| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 2500 κιλά |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Κατασκευή | Ελυσσμένα σύρματα |
| Τελείωσε. | Καλύπτωση σε σκόνη ή γαλβανισμένη, Power Coat |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σωλήνες, ξύλο, πλάκες, σωλήνες χάλυβα, κατασκευαστικά υλικά |
| Κλίμακα | βαρέων καθηκόντων cantilever βασανισμός |
| Δυναμικότητα | 500 kg/χέρι |
| Χρήση | Αποθήκη |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σωλήνες, ξύλο, πλάκες, σωλήνες χάλυβα, κατασκευαστικά υλικά |
| Ονομασία | Κάντιλιβερ Racks Αποθήκευσης |
| Δυναμικότητα | 500 kg/χέρι |
| Χρήση | Αποθήκη |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεταλλικά ράφια βαρέων χρήσεων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δυναμικότητα | 1000-4500 kg/παλέτα |
| Σχήμα | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Ονομασία του προϊόντος | ράφι αποθήκευσης |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δυναμικότητα | 1000-4500 kg/παλέτα |
| Σχήμα | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Ονομασία | Μεταλλικές συσκευές |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σωλήνες, ξύλο, πλάκες, σωλήνες χάλυβα, κατασκευαστικά υλικά |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα Q235 |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Χρήση | Βιομηχανικό ράφι |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικά βαρέα συρτάρια από χάλυβα Συρτάρια αποθήκευσης καλούπιων |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους | ≥ 800 kg/εξαρτήμα |
| Κεφαλοθήκη | Ρυθμίσιμο |
| Τυποποιημένο μέγεθος | Δοκιμαστικό προϊόν |
| Χρώμα | Σύστημα RAL / Μπλε, πορτοκαλί ή προσαρμοσμένο |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικαιροποιημένα συστήματα αποθήκευσης καλούπιων |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους | ≥ 800 kg/εξαρτήμα |
| Κεφαλοθήκη | Ρυθμίσιμο |
| Τυποποιημένο μέγεθος | Δοκιμαστικό προϊόν |
| Χρώμα | Σύστημα RAL / Μπλε, πορτοκαλί ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Εφαρμογή | ξύλο, πλάκα, χάλυβα |
| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
| Δυναμικότητα | 500-1000 kg ανά βραχίονα |
| Χρήση | Αποθήκη |
| Υλικό | χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πτυσσόμενη παλέτα κιβωτίων |
| Στυλ | Διπλάσιο αντιμέτωπο |
| Τελείωσε. | Καλύπτωση σε σκόνη ή γαλβανισμένη, Power Coat |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες |