| Τύπος | Εκλεκτικό ράφι παλετών |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο |
| Ειδικότητα | Προστασία από τη διάβρωση, αντιτριβή, αποθηκευμένο |
| Χρήση | Κρεβάτια αποθήκευσης,βιομηχανικά,βιομηχανικά κτίρια αποθήκευσης |
| Τελείωσε. | Καλύπτωση σε σκόνη ή γαλβανισμένη, Power Coat |
| Χωρητικότητα βάρους | Μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Χρώμα | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Χρήση | Σύστημα αποθήκευσης αποθήκης |
| Μέγεθος | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Συσκευασία | πρότυπο πακέτο |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικά ράφια αποθήκευσης καλούπιων από χάλυβα |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους | ≥ 800 kg/εξαρτήμα |
| Κεφαλοθήκη | Ρυθμίσιμο |
| Τυποποιημένο μέγεθος | H2000*D615+335*L3100 |
| Χρώμα | Σύστημα RAL / Μπλε, πορτοκαλί ή προσαρμοσμένο |
| Άρθρο | βαρέων καθηκόντων cantilever βασανισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σωλήνες, ξύλο, πλάκες, σωλήνες χάλυβα, κατασκευαστικά υλικά |
| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Χρήση | Βιομηχανικό ράφι |
| Ονομασία | Αποθήκη Ζυγισμένη ατσάλινη παλέτα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Φυσικό μέγεθος |
| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
| Δυναμικότητα | 2000 kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Με ζώνη και ταινία |
| Ονομασία του προϊόντος | Σύστημα ράφους μούχλας τύπου συρτάρι |
|---|---|
| Δυνατότητα βάρους | ≥ 800 kg/εξαρτήμα |
| Κεφαλοθήκη | Ρυθμίσιμο |
| Τυποποιημένο μέγεθος | Δοκιμαστικό προϊόν |
| Χρώμα | Σύστημα RAL / Μπλε, πορτοκαλί ή προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Ονομασία | ημιώροφος ραφιών παλετών |
| Επίπεδα | Αλλακτικά επίπεδα |
| Χρώμα | πορτοκάλι και μπλε |
| Δυνατότητα βάρους | Μέγιστο 1000 kg/τ.μ. |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σωλήνες, ξύλο, πλάκες, σωλήνες χάλυβα, κατασκευαστικά υλικά |
| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
| Δυναμικότητα | 500 kg/χέρι |
| Χρήση | Αποθήκη |
| Τύπος | Πολλαπλής στάθμης |
|---|---|
| Χρήση | Ράφι αποθηκών εμπορευμάτων |
| Ειδικότητα | Προστασία από τη διάβρωση |
| Εφαρμογή | Αποθήκη, εφοδιαστική, ελαστικά, αυτοκινητοβιομηχανία |
| Χρήση | Αποθήκη Αποθήκη τροχών αποθήκη ελαστικών |
| Υλικό | Συστήματα ράφων βιομηχανικών αποθηκών από χάλυβα Q235B |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένα |
| Δομή | Συγκεντρωμένα |
| Δυνατότητα βάρους | μέγιστο 1500 kg/παλέτα |