| Ονομασία του προϊόντος | Μεταλλικό ράφι με ανυψωτήρα |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
| Τύπος συνδέσμου δέσμης | Σφραγισμένο νίβτο με ασφαλές σφράγισμα |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Συστατικά | Στήλη+βάση +βράχνη+εγκαταστάσεις |
| Ονομασία του προϊόντος | Κατασκευαστές ρυθμιζόμενων ράφων μεταλλικών αποθεμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
| Δυνατότητα βάρους | Μέγιστο 4000 kg/παλέτα |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| στρώμα αποθήκευσης | 1 έως 7 στρώσεις ανά αποβάθρα |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Ειδικότητα | Προστασία διάβρωσης, διευθετήσιμη |
| Δυνατότητα βάρους | 1000 kg/παλέτα |
| Τελείωσε. | Σκόνη-ντυμένος |
| Υλικό | Χάλυβας άνθρακα Q235 |
|---|---|
| Ονομασία | Κρατητήρια από χάλυβα με ανυψωτικό |
| Κλίμακα | Βαρύ φορτίο |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Χρήση | Βιομηχανικό ράφι |
| Τύπος | Τριχόπλευρο ντουλάπι για τα αρχεία |
|---|---|
| Υλικό | μέταλλο |
| Ειδική χρήση | ντουλάπι αρχειοθέτησης |
| Χρήση | Βιβλιοθήκη, σχολείο, γραφείο, τράπεζα. |
| Ειδικότητα | Προστασία από τη διάβρωση |
| Δυνατότητα βάρους | ≥ 800 kg/εξαρτήμα |
|---|---|
| Κεφαλοθήκη | Ρυθμίσιμο |
| Τυποποιημένο μέγεθος | Δοκιμαστικό προϊόν |
| Χρώμα | Σύστημα RAL / Μπλε, πορτοκαλί ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία από τη διάβρωση |
| Δυνατότητα βάρους | ≥ 800 kg/εξαρτήμα |
|---|---|
| Κεφαλοθήκη | Ρυθμίσιμο |
| Τυποποιημένο μέγεθος | Δοκιμαστικό προϊόν |
| Χρώμα | Σύστημα RAL / Μπλε, πορτοκαλί ή προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό | Προστασία από τη διάβρωση |
| Ονομασία του προϊόντος | Αποθήκη |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
| Δυνατότητα βάρους | Μέγιστο 4000 kg/παλέτα |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| στρώμα αποθήκευσης | 1 έως 7 στρώσεις ανά αποβάθρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Κτίριο Μεζανίνου |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
| Δυνατότητα βάρους | 500 kg-1500 kg/τ.μ. |
| Τελείωσε. | Σκόνη που ντύνεται εποξική |
| Τύπος | Επιχρίσεις σε σκόνη |
| Άρθρο | βαρέων καθηκόντων ράφια αποθήκευσης |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | Αποθήκευση |