| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλικές συσκευές |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Χρήση | Βιομηχανικό ράφι |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Ονομασία του προϊόντος | Να τοποθετήσει σε ράφι αποθηκών εμπορευμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - cold-rolled ποιότητα χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 200-500 kg/επίπεδο |
| Τύπος | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Εύκολο Εγκατάσταση ή συγκόλληση |
| Ονομασία του προϊόντος | Δίκτυο ράφους παλέτων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - cold-rolled ποιότητα χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 200-500 kg/επίπεδο |
| Τύπος | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Εύκολο Εγκατάσταση ή συγκόλληση |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικά μεταλλικά ράφια |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - cold-rolled ποιότητα χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 200-500 kg/επίπεδο |
| Τύπος | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Εύκολο Εγκατάσταση ή συγκόλληση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Ονομασία | σύστημα ράφων ψυκτικών αποθεμάτων |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Δυνατότητα βάρους | μέγιστο 1500 kg/παλέτα |
| Ονομασία του προϊόντος | Πρόβολο Racking |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
| Τύπος συνδέσμου δέσμης | Σφραγισμένο νίβτο με ασφαλές σφράγισμα |
| Δυναμικότητα | 250 έως 800 λίβρες (500 έως 1500 kg) |
| Συστατικά | Στήλη+βάση +βράχνη+εγκαταστάσεις |
| Όνομα προϊόντος | κίνηση στο βασανισμό παλετών |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - cold-rolled ποιότητα χάλυβας |
| Χωρητικότητα βάρους | 500-4000 kg/παλέτα |
| στρώμα αποθήκευσης | 1 έως 7 στρώσεις ανά αποβάθρα |
| Δομή | Συγκαλώ |
| material | steel |
|---|---|
| color | red |
| Feature | Corrosion Protection, Adjustable |
| Weight Capacity | 1000kg/pallet |
| Finish | Powder-coated |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένα |
| Δομή | συγκεντρώνουν |
| Δυνατότητα δαπέδου | Μέγιστο 500 kg/m2 |
| Ονομασία του προϊόντος | Λύσεις για ράφους παλέτας |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 100 kg-200 kg/στρώμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Που ντύνεται σκόνη/που γαλβανίζεται |
| Εγκατάσταση | Εύκολη συναρμολόγηση και αποσύνθεση |