| Ονομασία του προϊόντος | Κρεβάτι αποθήκευσης βαρέων φορτίων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δυναμικότητα | 1000-4500 kg/παλέτα |
| Σχήμα | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Υλικό | Χάλυβας Q235 |
|---|---|
| Τελείωσε. | Καλυμμένα με σκόνη |
| Άρθρο | βαρέων καθηκόντων ράφια αποθήκευσης |
| Δομή | Συγκεντρωμένα |
| Τύπος | Ράφι παλετών |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικά ράφια παλέτας αποθήκης |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δυναμικότητα | 1000-4500 kg/παλέτα |
| Σχήμα | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικά συστήματα ράφους παλέτων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - cold-rolled ποιότητα χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 200-500 kg/επίπεδο |
| Τύπος | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Εύκολο Εγκατάσταση ή συγκόλληση |
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδες χαρτοφυλακίων μεταλλικών αποθεμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δυναμικότητα | 1000-4500 kg/παλέτα |
| Σχήμα | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Ονομασία | Συστήματα συσσωρευτών παλέτας αποθήκης |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | Εφοδιασμός με ηλεκτρικό ρεύμα |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεβάτι αποθήκευσης βαρέων φορτίων |
|---|---|
| Υλικό | Υψηλός - cold-rolled ποιότητα χάλυβας |
| Δυνατότητα βάρους | 200-500 kg/επίπεδο |
| Τύπος | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Εύκολο Εγκατάσταση ή συγκόλληση |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεταλλικά ράφια αποθήκευσης βαρέων αποθεμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δυναμικότητα | 1000-4500 kg/παλέτα |
| Σχήμα | Πολλαπλής στάθμης |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Άρθρο | βαρέων καθηκόντων ράφια αποθήκευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | ράφια αποθήκης, ράφι καταστήματος |
| Άρθρο | βαρέων καθηκόντων ράφια αποθήκευσης μετάλλων |
|---|---|
| Τελείωσε. | Προστασία από τη διάβρωση |
| Υλικό | Χάλυβα Q235/Q345, Χάλυβα Q235/245 |
| Δομή | Συγκροτημένα ή συγκολλημένα |
| Τύπος | ράφια αποθήκης, ράφι καταστήματος |